Kiev ÜniversiteleriUkrayna Üniversiteleri

Kiev Ekonomi Üniversitesi

Kiev Ekonomi Üniversitesinde eğitim görmek isteyen bir birey için hazırlık süreci olan bir yıllık eğitim boyunca yabancı dil eğitimi verilmektedir. Bu süreçte verilen yabancı dil eğitimi ile ortama alışma süreciniz sağlanmakta ve konulara hakim olabilecek seviyeye gelmeniz sağlanmaktadır. Kiev Ekonomi Üniversitesinde Bunun yanı sıra lisans eğitimi için ayrılmış dört yıllık süreç içerisinde lisansınızın tamamlanmasında ACTS kredi sisteminin var olduğu bologna eğitim sisteminin hakimiyetinde kaliteli bir eğitim süreci sizi bekliyor olacak. Ya da dilerseniz bir buçuk yıl sürecek olan yüksek lisans eğitimini lisans eğitimi aldıktan sonra devam ettirmek sizlerin elinde olacaktır.

Kiev Ekonomi Üniversitesi Hakkında Herşey !

Kiev Ekonomi Üniversitesi, civarda yaşamakta olan insanlar tarafından sevilen sayılan kaliteli bir eğitim kurumu olarak görülmektedir. Eğer Kiev Ekonomi Üniversitesinde öğrencilik hayatı yaşamak isterseniz karşınıza bir kaç seçenek çıkmaktadır. Bunlardan bir tanesi yaklaşık olarak 35 dolar aylık kirası bulunan üniversite bünyesindeki yurtlarda konaklamak, diğeri aile yanında uygun bir ücret karşılığında anlaşma sağlayarak oda kiralamak, bir diğeri ise arkadaşlarınız ile beraber aylık kirası yaklaşık olarak 250 dolar olan bütün eşyası hazır evlerde konaklamaktan geçmektedir. Kararınız doğrultusunda istediğiniz gibi bir yaşam süreceğiniz Kiev Ekonomi Üniversitesinde başarılı bir süreç isterseniz arkadaşlarınız ile beraber bir ev tutmak en mantıklısı gibi duruyor. Tabi bu anlamda arkadaş seçimine çok dikkat etmek gerekiyor. Aynı zamanda bir takım şeylerin hazır olarak önünüze sunulmasını istiyorsanız üniversite bünyesinde var olan yurtlar ya da aile ile beraber yaşamayı tercih etmek de sizin elinizde olan bir şeydir.

whatsapp iletişim
ukrayna üniversite iletişim

Kiev Ekonomi Üniversitesi, Bologna eğitim sisteminin hakim olduğu Kiev Ekonomi Üniversitesinde bir birinden değerli eğitmenler bulunmaktadır. Bu sistemin temel amacı ise kişiyi bilgiyi hazır alan pasif bir birey olarak görmekten ziyade bilgiyi araştıran kullanan ve uygulayan kişi olarak görmekte ve kişiyi çalışmaya teşvik etmektedir. Bu teşvik sürecinde ise bireysel çalışmaların elbette yapıldığını göz önünde bulundurmalıyız lakin temel amaç öğrencinin diğer öğrenciler ile olan etkileşim sürecini görmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu