Kiev ÜniversiteleriUkrayna Üniversiteleri

Kiev Politeknik Üniversitesi

Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi (KPI) Ukraynaca; Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут;İngilizce : Kiev Polytechnic Institute (KPI) birçok ülke öğrencilerinin ilgisini çeken üniversitedir.

Kuruluş tarihi yanı 1898‘den bugüne kadar üniversitede 112 ülke vatandaşı olan 6000 yakın yabancı öğrenci tahsil görmüştür. Üniversite mezunları arasında bakan, diplomat, kozmonot, çeşitli ilim ve teknik sahalarda faaliyet gösteren ünlü bilgin ve alimler, işadamları olanlar da az değildir.

whatsapp iletişim
ukrayna üniversite iletişim

Kiev Politeknik Üniversitesi Hakkında

Kiev Politeknik Üniversitesi birçok bölümü, gelişmiş sınıf ortamları, geniş kütüphane ortamları, bilim merkezleri, sosyal tesisleriyle oldukça gelişmiş bir üniversitedir.Yaşamınızda unutmayacağınız kariyer fırsatlarıyla tam donanımlı hale gelebileceğiniz üniversite koşullarını daha fazla ertelemeyin. Bu fırsatı yakalarken Kiev Politeknik Üniversitesi öğrencilik yaşamınızı kolaylaştıracak tüm konularda Ukrayna Üniversite danışmanlarınız yanınızda yer alabilecektir. Her zaman kendini en yeni fırsatlarla donanımlaştıracak olan lisans öğrencileri olabilme fırsatını bu üniversitede yakalayabileceksiniz.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi alanında profesyonel hali hazırda çalışmakta olan uzman profesörler ile çalışmaktadır. Yaptığı çalışmalar sayesinde Avrupa’da ve Dünya’da oldukça ün kazanan  Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi yurt dışından gelen öğrencilere kapısını sonuna kadar açmaktadır.

Üniversitenin gelişmişliği, bilim adına çalışmalarıyla göz bebeği denebilecek bir üniversite konumuna yükseliyor oluşu gençleri tercih sebebi olmasına zemin hazırlamaktadır. Farklı tecrübeler, iş alanlarındaki değişime uğrayabileceğiniz pozisyonlar ve daha fazlası için Kiev Politeknik Üniversitesi kaydınızı yaptırma düşüncesinde bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu