KievUkrayna

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi alanında profesyonel hali hazırda çalışmakta olan uzman profesörler ile çalışmaktadır. Yaptığı çalışmalar sayesinde Avrupa’da ve Dünya’da oldukça ün kazanan Ulusal Kiev Tıp Üniversitesi yurt dışından gelen öğrencilere kapısını sonuna kadar açmaktadır. Ukrayna üniversiteleri arasında bulunan  en kaliteli tıp üniversitelerinden birisidir. Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim hayatına devam etmek isteyen öğrencilerin sadece lise diploması olması yeterlidir. Yks’siz üniversite taban ve tavan baraj puanlarina gerek kalmadan istediğiniz gibi kayıt yapabilirsiniz.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi yaklaşık 80 yıldır hizmet vermektedir. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de bulunan Üniversite bologna eğitim sistemi ile işbirliği içerisindedir.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi  eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca veya İngilizce dillerinden öğrencinin seçmiş olduğu dil ile eğitim verilmektedir. Eğer öğrenci seçmiş olduğu dili akıcı şekilde konuşamıyor ve okuyamıyor ise üniversitenin hazırlık bölümünde 1 sene okuması gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

Ukrayna Üniversite

Ukrayna üniversite Avrupa’da okumak isteyen öğrenciler için düşük bütçeli üniversite eğitim planları sunmaktadır. Ukrayna üniversite sizlerin bizlere iletmiş olduğu türlü sorunlara çözümler üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı