Odessa ÜniversiteleriUkrayna Üniversiteleri

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi 1913 yılından günümüze kadar köklü ve kaliteli eğitim olanaklarıyla sizin başarılı ve geleceği parlak bir müzisyen olmanız için hizmet vermektedir. Müzik akademisi arayışınızda iyi bir konservatuar eğitimi almak sizin hayaliniz olabilir aradığınız tam olarak da Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisidir. Kültürel ve müzikal eğitim merkezi olarak seçiminize Odessa A. V. Nezhdanova Müzik Akademisi kayıt işlemi tamamlandıktan sonra en büyük şansınızda farklı din ve kültürden insanlarla tanışmak olacaktır.
whatsapp iletişim
ukrayna üniversite iletişim

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Avrupa’da okumak isteyen öğrenciler için düşük bütçeli üniversite eğitim planları sunmaktadır. Ukrayna üniversite sizlerin bizlere iletmiş olduğu türlü sorunlara çözümler üretmektedir.

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi Eğitim Kalitesi

Odessa A.V. Nezhdanova Müzik Akademisi Kurulduğu ilk günden beri daima Avrupa’nın en iyi eğitim kalitesiyle kendisini geliştirmiştir.  Müzik Akademisi Kendini donanımlarını iyileştirip  ilerletme yönünde en iyilerle bir araya gelebileceğiniz müzik eğitim sürecinizde başarının gelmemesi mümkün değildir.

Üniversitenin resmi web sitesi gitmek için Одеська національна музична академія ” http://odma.edu.ua/” bu linke tıklayabilirsiniz.

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi Bölümleri ve Fiyat listesi 2019

Odessa Nezhdanova Müzik Akademisi bölümleri vokal ve koro , orkestra ve piyanodur. Üniversitenin fiyatları ise 4500$ dır. Aşağıdaki tablodan inceleye bilirsiniz.

Vokal ve Koro Rusça 4500$
Orkestra Rusça 4500$
Piyano Rusça 4500$

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu