Odessa ÜniversiteleriUkrayna Üniversiteleri

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi tarım ve hayvancılık alanında kendini geliştirmek isteyen gençler için mükemmel bir tercihtir. Tarım ve hayvancılık alanında kendine geliştirmek isteyen ve uzmanlaşmak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversitedir.Özel muhasebe- denetim, hayvancılık dersleri, tarım yetiştiriciliğinin nasıl yapıldığı konuları akademik ortam bakımından en modern koşullarla gerçekleştirilebilmektedir. Odessa Devlet Ziraat Üniversitesinde tarım ve hayvancılık hakkında istediğiniz her şeyi öğrenebilir ve bu bilgilerinizi sahada kullanabilirsiniz.

whatsapp iletişim
ukrayna üniversite iletişim

Ukrayna Bologna anlaşmasına sahip bir ülkedir. Bu da Ukrayna Üniversitelerinin diploma geçerliliklerinin tüm Avrupa’da olmasını sağlamaktadır. Ukrayna Üniversiteleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi yaklaşık 101 yıldır Ukrayna’ya ve Dünya’ya deneyimli tarım ve hayvancılık uzmanları yetiştirmektedir. Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi Avrupa’nın ve Ukrayna’nın deneyimli
hayvancılık ve tarım uzman arayışlarına çare olmuştur.Üniversitede bulunan farklı fakültelerde kendizi geliştirmek için elinizde her türlü imkan olacaktır. Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi Tohum bitkileri ıslahı, bağcılık- üzüm, balık yetiştiriciliği, arıcılık gibi bölümlerde gelişiminizi sağlayabilirsiniz.

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi hakkında daha detaylı bilgi ve kayıt işlemleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu