OdessaUkrayna

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesinin 1921 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir.Geçmişten günümüze kadar öğrenciler için en iyi şekilde eğitim vermekte olan Odessa Ekonomi Üniversitesi yapmış olduğu kaliteli çalışmalar bir birini takip etmektedir.Üniversite Avrupa Üniversiteler Birliği’ne üyedir.Üniversite bünyesinde yüksek lisans ve doktora eğitim hizmetleri de mevcuttur.Ukrayna Üniversiteleri arasında Ekonomi alanında en iyi üniversitelerden birisidir.5 fakülte ve 14 bölümden oluşan üniversitede eğitim dili Rusça ve İngilizce olarak verilmektedir.

Ukrayna Üniversitelerinden biri olan Odessa Politeknik Üniversitesi 18 eylül 1918 tarihinde kurulmuştur.Ukrayna’nın güney kısmında plajlarıyla ünlü sıcak bir iklime sahip olan Odessa şehrinde bulunmaktadır. Detaylı Bilgi için linke tıklayabilirsiniz.

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi yapılacak araştırmalar için öğrencileri genellikle üniversite bünyesinde bulunan yüksek teknoloji bilgisayar laboratuvarını kullanmaktadır.Bununla birlikte öğrenciler üniversitenin büyük kütüphanesinden de yararlanabilirler.Odessa Ekonomi Üniversitesi öğrencilerine ve araştırmalarına verdiği değerlerden dolayı En prestijli Ukrayna üniversiteleri arasında yerini almaktadır.

Odessa Ekonomi Üniversitesini seçen öğrenciler ekonomi alanında iyi bir eğitim almaktadır.Eğer öğrenciler eğitim yetersizliğinden dolayı herhangi bir şikayet oluştururlar ise uzman kişiler ile görüşme yaparak sorunların çözülmesi hedeflenmektedir. Bu alanda yapılan çalışmalar bütün üniversitelere örnek olma niteliğindedir.Odessa Ekonomi Üniversitesi Bologna eğitim sisteminde araştırmalar sürdürülmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Ukrayna Üniversite

Ukrayna üniversite Avrupa’da okumak isteyen öğrenciler için düşük bütçeli üniversite eğitim planları sunmaktadır. Ukrayna üniversite sizlerin bizlere iletmiş olduğu türlü sorunlara çözümler üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı