Odessa ÜniversiteleriUkrayna Üniversiteleri

Odessa Humaniter Üniversitesi

Odessa Humaniter Üniversitesi (Международный гуманитарный университет ) , Avrupa’nın en başarılı eğitim sistemlerinin yer aldığı üniversitelerden birisi olarak bilinir.16 senedir bilim adına yapılan birçok gelişmeye ev sahipliği yapan bu üniversite, son dönemde öğrencilerin oldukça ilgisini çekmektedir. Odessa Humaniter Üniversitesi Ukrayna Üniversitelerinin başarılı kurumlardan birisidir.

whatsapp iletişim
ukrayna üniversite iletişim

Odessa Humaniter Üniversitesi; (Международный гуманитарный университет ) resmi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz http://mgu.edu.ua/

2002 yılında kurulan Odessa Humaniter Üniversitesi eğitimde yeni ve modern olarak Ukrayna Üniversiteleri arasına giriş yapmıştır. Eğitim kalitesine bakıldığında  daha çok yeni olan bir eğitim kurumu olan üniversitede,çok deneyimli uzman akademisyenler çalışmaktadır.

Eğitimin amacı, doğuştan insanda var olan cevheri işlemek, özü geliştirmektir.(Galiani)

Odessa Humaniter Üniversitesi Hakkında

Ukrayna eğitim sisteminde taze kan olarak görülen Odessa Humaniter Üniversitesi çok kısa sürede adından söz ettiricek kadar büyük başarılara imza atmıştır.Bunların arasında en önemlisi ise Bologna anlaşmasına kabul edilmesidir.Dünya çapında en önemli eğitim sistemlerinden birisi olan Bologna anlaşmasına dâhil edilmesiyle birlikte 4. seviye akreditasyona ulaşmıştır.Odessa Humaniter Üniversitesi günümüzde yurtdışından  da yabancı öğrenci kabul etmektedir.

Odessa Humaniter Üniversitesi ilk kurulduğunda yaklaşık 100 öğrenci ile hizmet vermiştir.Günümüzde ise bu rakamlar yerli ve yabancı öğrencilerde dahil olmak ile birlikte 4000 olmuştur.Odessa Humaniter Üniversitesi 4 fakülte, 2 enstitü ve 17 bölüm ile hizmet vermektedir.İngilizce ve Rusça eğitim verilen üniversitede yabancı öğrenciler için hazırlık eğitimleri verilmektedir.

 

Odessa Humaniter Üniversitesi

Üniversitenin resmi internet sitesine sağdaki linkden ulaşabilirsiniz http://mgu.edu.ua/ .

Odessa Humaniter Üniversitesi Bölümleri Ve Fiyat Listesi 2019

Odessa humaniter üniversite bölümlerine ve fiyatlarına aşağıda sizin için oluşturmuş olduğumuz tablodan bakabilirsiniz. Üniversitenin fiyatları 1800$ dan başlamaktadır. Hazırlık sınıfı paket fiyatları ise 3300$ dır.

Grafik Tasarım Rusça 1800$
Sinema ve Televizyon Rusça 1800$
Sanat Tarihi Rusça 1800$
Alman Dili ve Edebiyatı Rusça 1800$
Tercümanlık Rusça 1800$
Bilgisayar Mühendisliği Rusça 1800$
Hukuk Rusça 1800$
Uluslararası Hukuk Rusça 1800$
Uluslararası Ekonomik İlişkiler Rusça 1800$
Ekonomi Rusça 2000$
İşletme Rusça 1800$
Diş Hekimliği Rusça 1800$
Diş Hekimliği İngilizce 4500$
Eczacılık Rusça 4300$
Eczacılık İngilizce 4300$
Tıp İngilizce 3800$

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu