OdessaUkrayna

Odessa Mechnikov Üniversitesi

Odessa Mechnikov Üniversitesi, 154 yıldan uzun bir süredir başarılı öğrenciler yetiştirmektedir.Odessa’da yer alan ONU tarafından verilen üniversite diploması Avrupa Birliğine bağlı  bütün ülkelerde tanınmaktadır. Avrupa Birliği standartlarına uygun bir şekilde eğitim veren Odessa Mechnikov Üniversitesi 95.000 m2’lik  bir alana kurulmuştur. Son derece büyük bir yere inşa edilen ONU‘nun içerisinde spor salonları, sağlık merkezleri, tenis kortları, 8 adet öğrenci yurdu ve 4 adet yemek salonu vardır.

Odessa Mechnikov Üniversitesi

Klasik geleneklerini günümüzün modern teknolojisiyle harmanlayarak, geleceğin bilim insanlarını yetiştirmektedir. Odessa Mechnikov Üniversitesi bu zamana kadar yaklaşık 180 bine yakın üniversite öğrencisi mezun etmiştir.Öğrencilerin Odessa Mechnikov Üniversitesini tercih etmesindeki en büyük etkenlerden biriside bu kadar köklü ve kaliteli bir üniversitenin çok uygun fiyatlar ile eğitim vermesinden dolayıdır.Ukrayna Üniversiteleri her zaman en cazip fiyatlar ile en kaliteli eğitimi sunmaktadır.

Odessa Mechnikov Üniversitesi kayıt olmak için sınav stresine girmenize gerekmez.Çünkü ONU öğrencilerini herhangi bir sınava tabi tutmadan seçer. YKS sınavından çok düşük bir puan aldıysanız yada sınava hiç girmediyseniz bile Odessa Mechnikov Üniversitesi‘ne kayıt olabilirsiniz.Sizde sınav stresi yaşamadan sadece lise diplomasıyla özgürce istediğiniz bölümde eğitimi almaya hak kazanabilirsiniz.Odessa Mechnikov Üniversitesi Sınavsız öğrenci alımı gerçekleştiren üniversiteler öğrencilerin geleceğini 2 saatlik bir sınava bağlı olmadığına inanmaktadır ve öğrencileri hayallerine bir adım daha yaklaştırmaktadır.

Odessa Mechnikov Üniversitesi

1996 yılında,Odessa Tıp Üniversitesi Avrupa ve Uluslararası Üniversite Birlikleri ile aktif olarak işbirliği içindedir. 2001 yılında ise, UNESCO üyeliğine seçilmiştir.Doktor adaylarının hastalara zarar vermeden kendi beceri ve yeteneklerini geliştirmeleri için modern simülasyon yöntemleri kullanır. Simülasyon kompleksleri 4 klinik bölümde de çalışmaktadır.
Etiketler
Daha Fazla Göster

Ukrayna Üniversite

Ukrayna üniversite Avrupa’da okumak isteyen öğrenciler için düşük bütçeli üniversite eğitim planları sunmaktadır. Ukrayna üniversite sizlerin bizlere iletmiş olduğu türlü sorunlara çözümler üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı