Odessa ÜniversiteleriUkrayna Üniversiteleri

Odessa Gıda Teknolojileri Akademisi

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi 110 yıldan uzun bir süre boyunca eğitim alanında hizmet vermektedir. 110 yıllık bu dev çınar Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi gıda ve tahıl sanayisi alanlarında Türkmenistan, Moğolistan, Gürcistan, Moldova, Ukrayna, Çin ve Kazakistan gibi tarım lideri ülkelere 10.000 kişinin üzerinde uzman personel yetiştirmiştir. Asırlık akademide deneyimli uzmanlar tarafından modern bir eğitim verilmektedir. Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi mezunları kolaylıkla iş bulabilmektedir.
Üniversitenin resmi web adresini ziyaret etmek istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz Odessa National Academy of Food Technologies.

whatsapp iletişim
ukrayna üniversite iletişim

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi Hakkında ?

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi günümüze kadar 10 binin üzerinde öğrenci mezun etmiştir. 550 uzman profesörün  yer aldığı akademi 6 adet eğitim binası hizmet vermektedir. Akademinin bünyesinde bulunan bütün imkanları öğrenciler rahatlıkla kullanabilmektedir. Ukrayna’nın Güneyinde Odessa’da bulunan Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi öğrencilerine mükemmel kültür ve sanat içerisinde eğitim vaat etmektedir.

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi 1900 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir. SSCB’nin güney kısmında yer alan uzmanları yetiştirebilmek amacı adı altında açılan Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi telgraf mekaniği dersleri vermiştir.Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi son 12 yıl içerisinde büyük bir değişim ve gelişmeye uğramıştır. Bologna Anlaşması kapsamında bulunan eğitim kurumlarından biridir.

Odessa Gıda Teknolojileri Akademisi Bölümleri ve Fiyat Listesi 2019

Gıda teknolojileri akademisinin bölüm fiyatları 1200$ dan başlamaktadır. Üniversitede gıda mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, otel ve restorant işletmeciliği gibi bölümler bulunmaktadır.

Gıda Mühendisliği Rusça 1200$
Bilgisayar Mühendisliği Rusça 1200$
Bilgisayar Bilimi ve Teknolojileri Rusça 1200$
Otel ve Restorant İşletmeciliği Rusça 1200$
Turizm Rusça 1200$
Gıda Teknolojileri Rusça 1200$
Biyoteknoloji ve Biyomühendislik Rusça 1200$
Girişimcilik Rusça 1200$
Ekonomi Rusça 1200$
Muhasebe ve Denetim Rusça 1200$
Pazarlama Rusça 1200$
Kamu Yönetimi Rusça 1200$
Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Rusça 1200$
Çevre Koruma Rusça 1200$
Isı ve Enerji Mühendisliği Rusça 1200$
Elektrik Mühendisliği Rusça 1200$
Makina İmalatı Rusça 1200$

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu