OdessaUkrayna

Odessa Gıda Teknolojileri Akademisi

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi 110 yıldan uzun bir süre boyunca eğitim alanında hizmet vermektedir. 110 yıllık bu dev çınar Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi gıda ve tahıl sanayisi alanlarında Türkmenistan, Moğolistan, Gürcistan, Moldova, Ukrayna, Çin ve Kazakistan gibi tarım lideri ülkelere 10.000 kişinin üzerinde uzman personel yetiştirmiştir. Asırlık akademide deneyimli uzmanlar tarafından modern bir eğitim verilmektedir. Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi mezunları kolaylıkla iş bulabilmektedir.
Üniversitenin resmi web adresini ziyaret etmek istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz Odessa National Academy of Food Technologies.

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi günümüze kadar 10 binin üzerinde öğrenci mezun etmiştir. 550 uzman profesörün  yer aldığı akademi 6 adet eğitim binası hizmet vermektedir. Akademinin bünyesinde bulunan bütün imkanları öğrenciler rahatlıkla kullanabilmektedir. Ukrayna’nın Güneyinde Odessa’da bulunan Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi öğrencilerine mükemmel kültür ve sanat içerisinde eğitim vaat etmektedir.

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi 1900 yılından günümüze kadar hizmet vermektedir. SSCB’nin güney kısmında yer alan uzmanları yetiştirebilmek amacı adı altında açılan Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi telgraf mekaniği dersleri vermiştir.Detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Odessa Ulusal Gıda Teknolojileri Akademisi son 12 yıl içerisinde büyük bir değişim ve gelişmeye uğramıştır. Bologna Anlaşması kapsamında bulunan eğitim kurumlarından biridir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Ukrayna Üniversite

Ukrayna üniversite Avrupa’da okumak isteyen öğrenciler için düşük bütçeli üniversite eğitim planları sunmaktadır. Ukrayna üniversite sizlerin bizlere iletmiş olduğu türlü sorunlara çözümler üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı