Odessa ÜniversiteleriUkrayna Üniversiteleri

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Ukrayna’nın güneyinde Odessa’da öğrencilere lisans ve önlisans eğitimi vermektedir. Ukrayna Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen Üniversitenin hukuk bölümünde uzman kişiler yetiştirmek amacıyla tüm eğitim enstitülerinin aktiviteleri Güney Ukrayna’da düzenlenmekte ve öğrenciler pek çok aktiviteyi yaşama imkanına sahip olmaktadır.Ukrayna Üniversiteleri arasında önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Ukrayna’da bulunan en iyi hukuk akademisi olmaya hak kazanmıştır.

whatsapp iletişim
ukrayna üniversite iletişim

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi Hakkında

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi bölüm fiyatları öğrencilerin merak ettikleri diğer bir konudur. Ukrayna üniversite yüksek kaliteli eğitimi ve cazip fiyatları ile öğrencilere kapısını açmıştır.Odessa Ulusal Hukuk Akademisi hukuk eğitimi almak isteyen öğrenciler oldukça cazip fiyatlarla eğitim almanın avantajlarını yaşıyor.

Odessa Mechnikov Üniversitesi, 154 yıldan uzun bir süredir başarılı öğrenciler yetiştirmektedir.Odessa’da yer alan ONU tarafından verilen üniversite diploması Avrupa Birliğine bağlı  bütün ülkelerde tanınmaktadır. Avrupa Birliği standartlarına uygun bir şekilde eğitim veren  Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi 95.000 m2’lik  bir alana kurulmuştur. Son derece büyük bir yere inşa edilen ONU’nun içerisinde spor salonları, sağlık merkezleri, tenis kortları, 8 adet öğrenci yurdu ve 4 adet yemek salonu vardır.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi’nin 3 farklı ülkede şubesi bulunmaktadır.Ukrayna yüksek eğitim kalitesi ve düşük fiyatlarıyla  pek çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Odessa Ulusal Hukuk Akademisi’nde hukuk eğitimi almak isteyen öğrenciler oldukça uygun fiyatlarla üniversite eğitimi almanın avantajlarını yaşamaktadır.

Odessa Hukuk Akademisi Bölümleri Ve Fiyat listesi 2019

Üniversitenin bölümlerine ve güncel fiyatlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Üniversitenin bölüm ücretleri 2500 dolardan başlamaktadır.

Uluslararası Hukuk Rusça 2500$
Hukuk Rusça 2500$
Sosyoloji Rusça 2500$
Sosyoloji Rusça 2500$
Gazetecilik Rusça 2500$
Siyasal Bilimler Rusça 2500$

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu