OdessaUkrayna

Ukrayna Üniversite Sıralamaları

Ukrayna Üniversite Sıralamaları ilk 1000’de bulunan yüksek kaliteli üniversitelere buradan ulaşabilirsiniz.2019 yılı Dünyanın en iyi Üniversiteleri arasında bulunan Ukrayna Üniversite Sıralamaları, V. N. Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesi, Taras Şevçenko Kiev Ulusal Üniversitesi, İgor Sikorskiy Kiev Politeknik Üniversitesi, Harkiv Politeknik Üniversitesi, Lviv Politeknik Ulusal Üniversitesi ve Sumı Devlet Üniversitesi dünyanın en iyi üniversitelerinin arasında yerlerini almıştır.

QS Dünya Üniversiteleri Sıralaması için dünya genelinden yaklaşık 9.000 üniversite göz önünde bulundurularak, 3.000 üniversite değerlendirmeye alınır. İlk 400 üniversiteye özel bir yer verilir. Bu sıralama ilk olarak 2004 yılında yapılmıştır.

Ukrayna Üniversite Sıralamaları

Ukrayna üniversiteleri; kalitesi ve ekonomik fiyat politikası nedeniyle Avrupa ve Türkiye vatandaşı öğrencilerin oldukça ilgisini çekmektedir.Ukrayna’da Üniversite fiyatları bölgelere ve bölümlere göre değişiklik göstermektedir. Detaylı Bilgi İçin Linke Tıklayabilirsiniz.
Etiketler
Daha Fazla Göster

Ukrayna Üniversite

Ukrayna üniversite Avrupa’da okumak isteyen öğrenciler için düşük bütçeli üniversite eğitim planları sunmaktadır. Ukrayna üniversite sizlerin bizlere iletmiş olduğu türlü sorunlara çözümler üretmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı