Ukrayna Üniversiteleri

Ukrayna’da Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi

Ukrayna’da Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi için öğrencilere birçok imkan tanınmaktadır. Nadiren de olsa lisans eğitimini Ukrayna’da görenler yana tercihlerde bulunabilmektedir. Akademik hayatınızda lisansınızı başka bir yerde yapmış olsanız bile Ukrayna’da yüksek lisans ya da doktoraya başvurabilirsiniz. Ukrayna’da yüksek lisans ve doktora eğitimi Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerinde verilmektedir. Bu dillerden herhangi birini seçerek yüksek lisans eğitimi alabilirsiniz.

whatsapp iletişim

ukrayna üniversite iletişim

Ukrayna’da Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi 2019

Ukrayna’da Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi Rusça bölümleri genellikle daha çoktur. Bölüm ve üniversite seçimleriniz harç ödemelerinizde değişebilir.3-5 sene içerisinde Doktoranızı alabilirsiniz. 1.5- 2 yıl arasında da yüksek lisans eğitim süreniz tamamlanabilecektir.

Bazı bölümler için YÖK denklik tanıma belgesi vermektedir. Bu bilgi içinde Ukrayna Üniversite ofislerinden size gerekli bilgi verilebilecektir. Lisans derecenizi önemsemeden kayıt işleminizi tamamlamanızı sağlayacak olan Ukrayna’da Yüksek Lisans ve Doktora Eğitimi eğitimi için detaylı bilgileri bizim tarafımızdan öğrenebilirsiniz.

Ukrayna’da yüksek lisans ve doktora eğitimi alan kişilerin tavsiyelerinden faydalanarak kararınızı verebilirsiniz. Avrupa’da en cazip fiyatlarla eğitim almak için hazırsanız sizleri bekleyen Vayes Yurtdışı Eğitim danışmanlarınız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu